KURUMSAL PROFİLİMİZ – Omg Gıda Dondurulmuş Ürünler

KURUMSAL PROFİLİMİZ

OMG GIDA KİMDİR?


Hamurumuzu sevgi ile yoğurarak, lezzetlerimizi tescilledik çünkü biz OMG GIDA’yız…
1959 yılında Kahramanmaraş’ta bir dükkândan gelen mis gibi poğaça ve börek kokuları ile başladı hikâyemiz… Yıllarca, ürettiğimiz lezzetlerle damaklarda unutulmaz tatlar bıraktık. İşimizde profesyonelleştikçe, artan talepleri karşılamak üzere 2011 yılında İzmir’de kurduğumuz fabrikamızda, nitelikli personel sayımızı da yükselterek “butik üretim anlayışımızdan” taviz vermeden faaliyetlerimize devam etmekteyiz..

Gıda mühendislerimizin kontrolünde, Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği’ne ve Dünya Standartlarına uygun gerçekleştirdiğimiz üretimlerimiz ile yıllardır başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere birçok zincir restoran ve kafelere yönelik hizmet veriyoruz. Yurt içi hizmetlerimizin yanı sıra güvenilirliği tescillenmiş ürünlerimizi, başta Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediyoruz…

Helal, ISO 22000, ISO 9001, OHSAS 18001, ve FDA sertifikalarına sahip olan firmamız, düzenli olarak akredite belgelendirme kuruluşları, bağımsız denetim firmaları ve Türk Silahlı Kuvvetleri Gıda Kontrol Laboratuvarları tarafından denetlenmektedir. Bu denetimlerin yanı sıra alanında uzman kişiler tarafından yürütülen üretim sürecimizden sonraki depolama ve lojistik gibi aşamalarda da gerekli koşulları sağlıyor, kayıt altına alıyor ve sağlığa zararlı olabilecek tüm olasılıkları sıfıra indiriyoruz.

OMG Gıda olarak, amatör ruhla ve profesyonel anlayışla çalışıyoruz çünkü üretimini yaptığımız bütün ürünleri, ilk kez yapıyormuş gibi heyecan, özen ve mutlulukla hazırlıyoruz…

OMG Gıda, yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerde önemli başarılara imza atan bir “OMG Grup” kuruluşudur. Bünyemizde ki Unart ve Iceworld markalarımızla da profesyonelliğimizi taçlandırdık. Bu sebepler ile hem iş ortaklarımızın müşteri memnuniyetine hem de ülke istihdam ve ekonomisine katkı sağlamanın onurunu yaşıyoruz.

Kalite Sertifikalarımız

IndiaHungaryIcelandIndonesia