OMG Gıda Ibatech Fuarında – Omg Gıda Dondurulmuş Ürünler

OMG Gıda Ibatech Fuarında

OMG Gıda Ibatech Fuarında

12. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı

Unlu mamüller sektörünün buluşma noktası olan, Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma ve Çikolata Teknolojileri Fuarı IBATECH, bu yıl 12-15 Nisan tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da; yerli ve yabancı sektör lideri markalara, sektör profesyonellerine ve yurt içi & yurt dışı ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Yeme içme kültürünün tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de artış göstermesinin etkisiyle, sektör üreticilerinin yenilik arayışları, fuara olan talebi ve ilgiyi her geçen yıl biraz daha artırıyor. IBATECH Fuarı, büyüyen Türkiye pazarında, sektörün en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul görmekle beraber ; uluslararası Pazar liderleri, teknolojilerini ve ürünlerini, uluslararası uzmanlık fuarı olan IBATECH’te ziyaretçilerine sunacak.

Ziyaretçiler, genellikle ciddi yatırım amacı olan girişimcilerden oluşmaktadır. Ayrıca, satın alma ve tedarik amaçlı ziyaretçilerde, katılımın büyük bir yüzdesini oluşturmaktadır.

OMG Gıda olarak, bizler de 12-15 Nisan tarihleri arasında IBATECH İstanbul’da yerimizi alacağız. Fuar’da yer alacak olan standımızda, sektörün uzman kişilerinden oluşan heyetimizden; yatırım, tedarik, satın alma ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ziyaretlerinizi bekleriz.

 

Fuar’dan Görseller

IndiaHungaryIcelandIndonesia